Wszyscy wiemy i czujemy jak ważne są dla nas nasze zwierzęta. Nie jest przesadą stwierdzenie, że są one dla nas bezcenne. Bo tak naprawdę, nie chodzi tutaj o wartość, ale o emocje, wspomnienia, uczucia jakimi nas obdarzają i jakie my często odwzajemniamy wobec naszych milusińskich.  Właśnie dlatego dziękujemy za zaufanie i powierzenie nam swoich psów i kotów pod opiekę. Wiemy jak ważne jest dla Państwa ich bezpieczeństwo, dobre samopoczucie i właściwa opieka nad nimi w czasie rozłąki.  Są one bowiem Państwa najlepszymi przyjaciółmi, często kompanami życia, pocieszycielami i powodami uśmiechów. I naszym celem jest również zaprzyjaźniać się z nimi, sprawić, by czas rozstania z opiekunem był mniej dotkliwy. Budowanie więzi to bardzo odpowiedzialne zadanie, niosące szereg konsekwencji. Dlatego zawsze w DOG Holiday znajdą miejsce zwierzęta, które już, choćby raz, odwiedziły nasz hotel w przeszłości. 

    Cennik

Wszystkie ceny podane poniżej dotyczą psów i kotów zdrowych, powyżej 6. mies. życia, nie wymagających opieki specjalnej. Wszystkie pozostałe przypadki, będą rozpatrywane indywidualnie i zostanie do nich zastosowany odrębny cennik.

 • Waga psów do 5 kg - 80 zł za każdy rozpoczęty dzień opieki

 • Waga psów od 5 do 10 kg - 90 zł za każdy rozpoczęty dzień opieki

 • Waga psów od 10 do 20 kg - 100 zł za każdy rozpoczęty dzień opieki

 • Waga psów od 20 do 30 kg - 110 zł za każdy rozpoczęty dzień opieki

 • Waga psów od 30 do 40 kg - 120 zł za każdy rozpoczęty dzień opieki

 • Waga psów od 40 do 50 kg - 130 zł za każdy rozpoczęty dzień opieki

 • Waga psów powyżej 50 kg - 150 zł za każdy rozpoczęty dzień opieki

 • Kotki (samiczki) - 70 zł za każdy rozpoczęty dzień

 • Koty (samce) - 80 zł za każdy rozpoczęty dzień

 • 10% - rabatu za drugie i każde kolejne zwierzę zostawione w tym samym czasie

 • 15% - rabatu za zwierzęta zostawione na okres dłuższy, niż 30 dni

 • za pobyt psów pozostawionych na godziny hotel doliczy 50% regularnej opłaty

Przed zostawieniem psa lub kota pod opieką hotelu DOG Holiday, każdy opiekun zobowiązany jest zapoznać się z Regulaminem hotelu i podpisać Formularz pobytu. Wszystkie uzgodnione opłaty zostaną uiszczone z góry w dniu przekazania zwierzęcia pod opiekę lub jako przedpłata na rachunek bankowy o numerze:

06 1910 1048 2802 6928 3274 0001

Wystawiamy fa VAT

Dbając o zdrowie i dobre samopoczucie naszych zwierząt, wszystkie psy przed przywiezieniem do hotelu powinny być zabezpieczone przed kleszczami. Hotel DOG Holiday nie ponosi odpowiedzialności na wypadek wystąpienia choroby wywołanej przez kleszcze - babeszjozy.  Istotnym jest też zabezpieczenie swojego pupila przed pasożytami, nie tylko na okoliczność pobytu w hotelu ale wszelakiego kontaktu z innymi psami na spacerach, a także w kontakcie z innymi zwierzętami. Istotnym jest podanie szczepionki na kaszel kennelowy.  Bezwzględnie wymagane jest też zabezpieczenie zwierzęcia przeciwko wściekliźnie, które jest prawnym wymogiem i bez którego psy nie zostaną przyjęte do hotelu.  Wymagane jest udokumentowanie szczepień w książeczce zdowia lub paszporcie i pozostawienie książeczki lub paszportu w czasie przebywania zwierzęcia w hotelu. Opiekun na czas pobytu swojego psa, czy kota w hotelu DOG Holiday zapewnia również karmę na każdy dzień pobytu. Ważnym jest aby była to ta sama karma, którą zwierzę spożywa codziennie. Karma powinna być poporcjowana zgodnie z posiłkami, jakie zwierzę otrzymuje regularnie w domu. Smycz oraz  kaganiec, jeśli jest wymagany, są pozostawiane w momencie przekazania psa pod opiekę. Choć nie jest to konieczne, to warto również zabrać dla swojego pupila ulubioną zabawkę oraz legowisko. Ich zapach, będzie stwarzał dla zwierząt namiastkę swojego domu. W przypadku kotów, opiekun na czas pobytu zostawia kuwetę i dostarcza taki sam żwirek, jaki jest stosowany na co dzień i do zapachu którego, kot jest przyzwyczajony. 

Współpracuj z nami