DOG Holiday to hotel dla psów i kotów, który powstał z pasji i zamiłowania do zwierząt. Psy towarzyszyły nam od zawsze. W latach dzieciństwa często były to kundelki. Opiekowaliśmy się nimi amatorsko, jednak zawsze w zakresie naszych marzeń były psy rasowe. Z konsekwencją realizowaliśmy nasze plany, aż w końcu pojawiła sie pierwsza rasowa suczka. Z biegiem czasu, wchodząc na profesjonalną płaszczyznę, powstały hodowle ras Owczarka Staroangielskiego - Bobtaila i Cavaliera King Charles Spaniela. Od długich lat jesteśmy czynnymi członkami Związku Kynologicznego w Polsce. Naszą pasją jest też prezentowanie psów na wystawach krajowych i międzynarodowych. Odnosiliśmy zarówno sukcesy i porażki wystawowe. Wiemy ile potrzeba zaangażowania i współpracy z psem, aby efekty były staysfakcjonujące. Od pierwszych kroków na ringach i początków profesjonalnej pielęgnacji naszych podopiecznych, uczyliśmy się, zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie kynologiczne. Dziś psy z naszych hodowli umilają czas swoim właścicielom na całym świecie.

W hotelu dla psów i kotów opiekujemy się zarówno kundelkami jak i psami i kotami rasowymi. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie i własne przekonania, wiemy, jak ogromnym zaufaniem obdarza nas każdy właściciel zostawionego u nas pupila. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przebywające u nas zwierzęta czuły się dobrze zaopiekowane.

Miejsca noclegowe dla naszych podopiecznych są przygotowane w widnych, czystych i ogrzewanych lub klimatyzowanych, w zależności od pory roku, pomieszczeniach. Wybiegi są czyste, zacienione, ze stałym dostępem do wody pitnej, dzięki temu psy mogą swobodnie bawić się i wypoczywać. DOG Holiday położony jest w sąsiedztwie lasu, w spokojnej i cichej okolicy, dlatego, starsze wiekowo psy, nie przepadające za zgiełkiem, znajdą u nas możliwość wypoczynku.

Współpracuj z nami